Департамент освіти і науки
Проєкт М18
Зустрінемось онлайн
5 листопада
Трансляція Форуму М18
Наші соціальні медіа
02. Наш форум відбувається вже вшосте
03. Заходь до нас
в інсту
Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» – це громадсько-освітній проект партиципації дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції!
Fb
Ig
Чекаємо на тебе о 14:00
5 листопада 2021 року
Ми підготували багато цікавих подій!
Будуть круті спікери! Програму можна переглянути тут.
Разом
Ми можемо Більше
Форум – це відкритий захід і всі бажаючі можуть взяти участь: діти і молодь, молодіжні організації, школи, депутати Київради, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки.
Форум М18 організовується з використанням формату «Berliner JugendForum», який проходить щорічно в Парламенті Берліну.
3000
учасників минулоріч
понад
6
років поспіль

Ми - молодь, теж маємо голос, ми теж здатні міняти світ на краще!

М18 - це проект, який дав змогу показати оточуючим, що ми - молодь, теж маємо голос, ми теж здатні міняти світ на краще. У день виборів дуже приємно було спостерігати за тим, як виборці відповідально віднеслись до цього проекту та усвідомлено віддавали свої голоси, розуміючи, що хто як не вони можуть змінити майбутнє, не дарма кажуть: «Якщо хочеш змінити світ на краще-почни з себе»
Юлія Карєва, учасниця Форуму М18
Ми також хочемо відчути себе дорослими.
Мені дуже сподобалось :) Цей проект важливий для всього суспільства, підлітків та дітей. Ми також хочемо відчути себе дорослими. Була така думка, що дитина не може нічого вирішувати в своєму житті, це шанс показати, що ти сам здатен вирішувати долю своєї держави, свого міста, села. Це важливо! Сподіваюсь, що цей проект буде розповсюджуватися по всій Україні :)
Катерина Смірнова, учасниця Форуму М18
Відповідаємо
на твої запитання
Насправді складно сказати, що було до Великого вибуху, але на твої запитання про Форум М18 з легкістю відповімо! :)
Як долучитися до спільноти М18?
Якщо ти хочеш стати учасником Форум М18 або ж навіть волонтером, то достатньо лише зареєструватися на нашому сайті! Ми будемо інформувати тебе про наші заходи на email! А також висвітлювати інформацію тут!:)
Як долучитися до проєкту М18 закладу освіти?
Заклади освіти також можуть приєднатися до ініціативи М18! Навіть, якщо Ви не в Києві! До мережі М18 вже долучились Одещина, Житомирщина, Харківщина та інші регіони! Просто вкажіть про це у нашій формі при реєстрації у полі "Додатково" і ми з вами зв'яжемося!
Хто є учасниками Форуму М18 і скільки це коштує?
Наші заходи повністю безкоштовні! 
Учасниками є не лише ті, кому менше 18, але й діти і молодь, молодіжні організації, школи, депутати Київради, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки.
Окей, я пройшов(-ла) реєстрацію! Що далі?
Після реєстрації ми будемо тримати тебе вкурсі подій! Обов'язково напишемо та оприлюднимо тут детальну програму нашого Форуму М18 та події, які можна буде відвідати онлайн і, можливо, офлайн!
До речі, буде супер, якщо ти ще й підпишешся на наші соцмережі!:)
Ти - головний герой Форуму М18! :)
Приєднуйся
5 листопада о 14:00!
Пам'ятаєте
2020?

© Всі права захищені. Проєкт М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!»